1181 Budapest Üllői út 343
Hétfő - Péntek - 9:00 - 18:00
+36 1 205 41 66 | +36 20 433 55 10
info@benincakapunyito.hu

Álláslehetőség

Az Electric Gate KFT. a következő munkakörökre hirdet meg állás lehetőséget

Megnevezés: Telepítő, szervizes munkatárs

Leírás:
Kaputechnikában jártas szerelő kollégát keresünk Budapest és vonzáskörzetében való
munkavégzéshez, Budapest 18. kerületi telephelyről való indulással.
Új és meglévő kapukra való általunk forgalmazott kapunyitó szettek telepítése,
garázskapuk beszerelése, automatizálása.

Feladatok
– Elektromos kapunyitó rendszerek telepítése.
– Szekcionált garázskapuk beszerelése
– A munkafolyamatok dokumentálása
– A munkafolyamatokkal való elszámolás.

Feltételek
– B kategóriás jogosítvány
– Minimum elektromos vagy lakatos végzettség
– Szakmai tapasztalat kaputechnikai rendszerek kiépítésében

Előnyt jelent:
– Jó műszaki érzék
– Csapatban és egyénileg való munkavégzés
– Számítógépes alapismeretek

Jelentkezni a lentebbi elérhetőségeken lehet, fényképes önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk fizetés megjelöléssel.

Telefonszám:

06-20-433-55-10
06-1-205-41-66

Cím:
1182 Budapest Üllői út 565